Hírek | Debreceni Egyetem

Állásajánlat
Munkatársat keresünk tanulmányi előadó munkakőrre
50 éves a GYGYK
Fennállásának ötvenedik évfordulóját ünnepli a Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar. A jubileum alkalmából rendezett ünnepség keretében domborművet avattak az intézményalapító Kovács György főigazgató tiszteletére, valamit időkapszulát helyeztek el a kar épülete előtt.
Angol szakmai műhely
Megnyílt a Buborék
Új nevet és funkciót kapott az egykori Ludotéka a Debreceni Egyetem hajdúböszörményi Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán. A csaknem 150 négyzetméteres épület a két évig tartó átalakítás után Buborék Játszóház és alkotóműhelyként nyílt meg újra.
Meghívó
Buborék játszóház
A Népmese Napja
Játék a mesékkel - Alkotói mesemondás
Kutatók éjszakája 2021
Társállatunk a kutya A kutyákról szólt az idei Kutatók Éjszakájának egyik programja.
A nyertes csapat...
Maszkot fel!
Kötelező a szájat és orrot eltakaró maszk viselése 2021. szeptember 22-étől, szerdától kezdődően a Debreceni Egyetem valamennyi dolgozója és hallgatója részére munkaidőben és a tanítási időben az e tevékenységekre szolgáló helyiségekben, valamint a közlekedő és kiszolgáló helyiségekben.
Kutatók éjszakája 2021
Társállatunk a kutya. Hogyan változik a kutyákhoz való viszonyunk a kultúrában, a tanításban és az óvodai nevelésben?