Debreceni professzor megbízása
A Magyar Telekom Nyrt. a vállalat Felügyelőbizottsága és Audit Bizottsága elnökévé nevezte ki 2020. június 10-ei hatállyal Borbély Attilát, a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar Sportgazdasági és -menedzsment Intézet egyetemi tanárát.
ZÁRJUK KÖZÖSEN A TANÉVET!
Díjazott hidrobiológiai kutatás
Az ivadékokban több toxikus fém halmozódik fel, mint az idősebb halakban – állapították meg a Debreceni Egyetem szakemberei. A kutatócsoport a publikációért a Magyar Hidrológiai Társaság és az Országos Vízügyi Főigazgatóság által alapított Vitális Sándor Szakirodalmi Nívódíjban részesült.
Tanárok, szülők új szerepben
A járványügyi veszélyhelyzet a szülőket és pedagógusokat egyaránt új útra kényszerítette. A digitális térben ajánlanak fejlesztéseket a fiatalabb korosztálynak, itt kell megtartaniuk tanóráikat és számon kérni a tanultakat. A tapasztalatok feldolgozása hamarosan megkezdődik.
Lehetőség hallgatóknak
Elindult a NATO pályakezdő fiatal szakértőknek szóló programja az ún. "Young Professionals Programme" (YPP)
Felhívás végzős hallgatóknak
Ebben az évben is lehet pályázni a Kiváló szakdolgozat címre.
FRISS! Oklevél kiadásával kapcsolatos információk
Tisztelt egykori és jelenlegi Hallgatóink!
TDK
OTDK információk
TÁJÉKOZTATÁS
Értesítjük a Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar volt és jelenlegi hallgatóit