Hírek | Debreceni Egyetem

07 júl
Megerősített olasz egyetemi együttműködés
A Gyermeknevelési Tanszék oktatói Erasmus program keretében egy hetes szakmai látogatáson voltak Reggio Emiliaban
05 júl
Diplomaosztó ünnepség
A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar 2022. július 2-án tartotta diplomaosztó ünnepi ülését a Debreceni Egyetem Díszudvarán.
04 júl
GYGYK – diplomaosztó a beregszászi hallgatókkal
Gyógypedagógusok, óvoda- és szociálpedagógusok, csecsemő- és kisgyermeknevelők, valamint romológusok vették át diplomájukat szombaton a Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán. Ezúttal a Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar beregszászi kihelyezett szociálpedagógia alapszakán végzett hallgatók is itt kapták meg oklevelüket.
Különleges bánásmód
Megjelent a Különleges Bánásmód Interdiszciplináris folyóirat legújabb, 2022. 8. (2.) száma.
Nyomtatvány bolt
Figyelem!
Mire jó az állatasszisztáció?
Kérdések és válaszok a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán induló állatasszisztált pedagógiai szakképzésről
Túra
Lippai Balázs Roma Szakkollégium hallgatói a Lippai klub keretében 2022.06.16-án a Tisza-tó körül kerékpártúrát tettek.
Gyermekirodalomról felnőtteknek
A szeptemberben induló gyermek- és ifjúsági irodalmi szakember szakirányú továbbképzésről tartott könyvbemutatóval egybekötött tájékoztatót csütörtökön a Pagony Könyvesboltban a Debreceni Egyetem (DE) Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar Kommunikáció, Irodalom, Dráma (KID) Tanszéke a Bölcsészettudományi Kar Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézetével közösen.
Ösztöndíj 2022/2023. évre
Pályázat a nemzeti felsőoktatási ösztöndíj elnyerésére
Figyelem! ALKALMASSÁGI 2022
Alkalmassági vizsga 2022