13 júl
Új gyógypedagógia szakirány indul a Gyógypedagógia Intézet szervezésében
11 júl
Vége a rendkívüli tanévnek
A Debreceni Egyetem hallgatói rendhagyó helyszínen, a Nagyerdei Stadionban vehették át a diplomáikat július első két szombatján. A rendkívüli diplomaosztó második ünnepségén 9 kar végzősei dobhatták magasba sapkájukat.
10 júl
Festményekkel nyugtatják a kicsiket
A nyári gyakorlatukon elkészített akril festményeiket ajánlották fel a Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégium diákjai a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika intenzív osztályának. Az alkotásokkal oldják a kórházba érkező gyermekekben a feszültséget.
06 júl
Ösztöndíj hallgatóknak
2020/2021. tanévre szóló nemzeti felsőoktatási ösztöndíj
03 júl
Különleges Bánásmód Interdiszciplináris folyóirat
02 júl
Dupla tanévzáró a stadionban
Két hétvégén rendezi intézményi szintű tanévzáró ünnepségét a Nagyerdei Stadionban a Debreceni Egyetem. Július 4-én, szombaton 17 órai kezdettel öt, július 11-én, szombaton 17 órától pedig kilenc kar összesen csaknem 2500 végzőse kapja meg jelképesen diplomáját.
Szenátus: új kari vezetők és büdzsé
Állásfoglalásában megerősítette intézményi integritását, döntött a költségvetésről...
HALLGATÓI TÁJÉKOZTATÓ - friss!
Tisztelt Végzős Hallgatók!
Tanévzáró a stadionban
Idén rendhagyó módon, nem kari, hanem intézményi szintű ünnepségen és a Nagyerdei Stadionban zárja a tanévet a Debreceni Egyetem. A 14 kar végzősei július első két szombatján, 4-én és 11-én búcsúzhatnak el a diákévektől.
Kinevezés
ELISMERÉS - BIZALOM - FELZÁRKÓZÁS