Nemzetiségi óvodapedagógus ösztöndíj
Debreceni professzor az AE-ben
Tagjai közé választotta a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karának egyetemi tanárát, Barta Zoltánt az Academia Europaea (AE). A neves viselkedésökológussal hétre nőtt a Debreceni Egyetem professzorainak száma a testületben.
A digitális oktatásról
A Debreceni Egyetem hallgatói elégedettek az intézmény e-learning rendszerével. Ez derült ki a Gazdaságtudományi Kar által kezdeményezett intézményi felmérésből, amelyben a 2019/20-as tanév II. félévében, a járványhelyzet miatt bevezetett digitális oktatásról kérdezték a diákokat.
A Debreceni Egyetem Tehetséggondozó Programjának felhívása
Meghívó
Péli Tamás Kulturális Estre
Nyertesek
ÚJ NEMZETI KIVÁLÓSÁG PROGRAM
Elismerés a geográfusoknak
A Debreceni Egyem Földtudományi Intézetének oktatóját és a Magyar Földrajzi Társaság Debreceni Területi Osztályát is kitüntették a Magyar Földrajzi Társaság (alapítva 1872-ben) 144. közgyűlésén szombaton.
Tájékoztatók Időpontjai
2020/2021. tanév őszi félév
25 aug
Gyakornoki pályázat