Hírek | Debreceni Egyetem

Diplomaosztó 2021
Kari elismerések, kitüntetések
Megtartották az utolsó tanévzárót
Idei harmadik, egyben utolsó tanévzáró ünnepségét tartotta a Debreceni Egyetem a Nagyerdei Stadionban. Szombaton az Egészségügyi-, a Fogorvostudományi-, a Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai-, a Gyógyszerésztudományi-, a Műszaki-, valamint a Népegészségügyi Kar végzősei búcsúztak.
07 júl
Bejegyezték az egyetemi alapítványt
Nyilvántartásba vette a DE fenntartásáért és működéséért felelős Gróf Tisza István Debreceni Egyetemért Alapítványt a bíróság. A Debreceni Törvényszék döntésével újabb fontos szakaszához ért az egyetemi modellváltás folyamata.
02 júl
Állatasszisztált pedagógia
Úgynevezett állatasszisztációra fókuszáló pedagógusképzést indít a Debreceni Egyetem. A két éves oktatás alatt a jelentkezők elsősorban azt tanulják meg, miként tudnak segíteni speciálisan kiképzett állatokkal, főleg kutyákkal a rászoruló gyerekeknek.
FONTOS!
Tájékoztató a Tanévzárón való részvétellel kapcsolatban
Új képzés
Állatasszisztált képzés indul