2018. október 11. - 12:15

A Debreceni Egyetem Hatvani István Szakkollégiuma tehetségpontot szervez a böszörményi campuson (Hatvani István Szakkollégium Hajdúböszörményi Komplex Pedagógiai Tehetségpont). A tehetségpontban való részvétel szakkollégiumi tagságot jelent. A tehetségpont le fogja fedni a karon működő szakok egész spektrumát (koragyermekkori neveléssel kapcsolatos, gyógypedadógiai és szociálpedagógiai műhelyeket tervezünk). A diákok részt vesznek a szakmai programok szervezésében, és aktív alakítói lesznek a tehetségpont működésének. Támogatást és segítséget kapnak önálló publikációk megjelentetéséhez és kutatási munkájukhoz. A kutatói/publikációs feladatok nem csak egyénileg, hanem közösen is teljesíthetők.

Bővebb információért forduljanak a Hallgatói Tudományos Bizottság elnökéhez, Bocsi Veronikához személyesen vagy a email-címen.