FELHÍVÁS | Debreceni Egyetem

FELHÍVÁS

2021. november 22. - 12:00
Hallgatók kutatási aktivitásának támogatása

A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kara hallgatói konferenciát szervez. A rendezvény célja, hogy a diákok a következő Országos Tudományos Diákköri Versenyen sikeresen szerepeljenek. A konferencián a hallgatók egy, a konzulens tanár vezetésével elkészített kutatási tervet vagy pedig folyamatban lévő munkájukat mutathatják be. A sikeres szereplés után a kar a kutatás megvalósítását anyagilag is támogatja, ugyanakkor a támogatás feltétele az OTDK-n való későbbi szereplés, illetve a kutatási tervnek a 2022-as tanév tavaszi​ vagy őszi szemeszterben való megvalósítása.

A konferencia várható időpontja: 2021. december 8., szerda, 15.00

Bővebb információkkal és a jelentkezés szándékával a Hallgatói Tudományos Bizottság elnökéhez, Bocsi Veronikához fordulhatnak ( ).