Jelentkezés Roma Szakkollégiumba

Szakkollégiumunk célja, hogy összefogja a karunkon és a Debreceni Egyetemen tanuló roma származású, illetve a roma kultúra iránt érdeklődő hallgatókat. Az elmúlt évek munkájának eredményeként sikerült értékteremtő, egymást segítő közeget létrehozni, amely fontos szerepet játszik a roma értelmiségi utánpótlás biztosításában, a roma identitású hallgatók tehetséggondozásában és a roma kultúrában jártas szakemberek képzésében.  Szakkollégiumi programunkról bővebben tájékozódhatsz ide klikkelve.  Amennyiben azonosulni tudsz céljainkkal, szeretnél egy baráti közösség tagjává válni, kíváncsi vagy a roma kultúra értékeire, részt kívánsz venni szakmai programokban és törekszel arra, hogy képességeidet minél sikeresebben kibontakoztasd, akkor várjuk jelentkezésedet!

Jelentkezni az alábbi pályázati dokumentációkkal lehet:
- mellékelt jelentkezési lap és adatlap kitöltése
- előző félévi tanulmányi eredmény igazolása, amennyiben rendelkezik lezárt szemeszterrel (első évesek az érettségi és a felvételi eredményét igazoló dokumentum másolatával)
- nyilatkozat etnikai hovatartozásról (önkénes jelleggel)
- hátrányos helyzetű hallgatóknak a hátrányos helyzetet igazoló dokumentum

Jelentkezés módja:
- A jelentkezéseket elektronikusan a szabohenriett@ped.unideb.hu címre
- postai úton a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar Lippai Balázs Roma Szakkollégium, 4220 Hajdúböszörmény, Désány István utca 1-9. címre várjuk
- A jelentkezési dokumentumokat személyesen is le lehet adni a második bekezdésben feltüntetett helyen.

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 15.

A felvételi időpontjáról és részleteiről mindenkit személyesen értesítünk.

Szabó Henriett - szakkollégium igazgató, Kocsis Péter Csaba - szakmai igazgató

Letölthető dokumentumok: