KÜLHONI ÓVODAPEDAGÓGUSI TEREPGYAKORLAT HADADON

A DE GYGY Kar támogatásával a harmadik turnus résztvevőiként tölthetettünk egy felejthetetlen hetet a hadadi óvoda két óvodai csoportjában. Ez az egy hét nagyon jó lehetőséget biztosított ahhoz, hogy megismerjük a helyi óvoda sajátosságait, és bepillantást nyerjünk a két óvodai csoport mindennapjaiba. Csapatunkban három II. évf. és két III. évf. hallgató vett részt. Az együtt tevékenykedés során sokat tanultunk a felsőbb éves társainktól, egymástól, minden feladatot sikeresen meg tudtunk oldani. Számtalan pozitív élménnyel és tapasztalattal tértünk haza. Gyakorlatunkat szakmai tapasztalatukkal és tudásukkal két pedagógus segítette. Elekné Varga Anikó, a Kincskereső Óvoda óvodapedagógusa és Rábai Dávid a Gyermeknevelési Tanszék oktatója segítette.

Reméljük, hogy sokan élhetünk még ezzel a lehetőséggel, mert ezek a tapasztalatok saját szakmai kompetenciáinkat is gazdagítják.