Felhívás

A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar EFOP-3.4.3-16-2016-00021 „A Debreceni Egyetem fejlesztése a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében” projekt keretében angol szakmai műhelyt szervez, melyre várjuk az érdeklődő hallgatókat.

Kik jelentkezhetnek?
A GYGYK bármely hallgatója (nappali, levelező tagozat BA és MA), akik legalább középfokú szintű angol nyelvtudással rendelkeznek

Feladat:
Szakmai (gyógypedagógia, szociálpedagógia, óvodapedagógia témájú) tanulmány részletének fordítása angolról magyarra.

A műhelymunka ideje:
2021. október 25. - december 5.

Jelentkezés:
toth.norbert@ped.unideb.hu címen a név, évfolyam és szak megjelölésével.

A projekt megvalósításával kapcsolatos konkrét kérdéseikkel keressenek bizalommal a megjelölt e-mail címen vagy személyesen a fogadóórámban: szerdánként 11:00-13:00 között (GYGYK Főépület, földszint 008, oktatói szoba)

Jelentkezési határidő:
2021. október 20.

Üdvözlettel:
Tóth Norbert
tanársegéd, angol nyelvtanár
DE GYGYK Társadalomtudományi Tanszék

Hajdúböszörmény, 2021. október 11.