Diplomaosztó 2021

A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar az alábbi oktatói/dolgozói és hallgatói elismeréseket és kitüntetéseket adta a 2020/2021. tanévben:

• A karon végzett lelkiismeretes oktatói munkájáért „Dékáni Elismerő Oklevélben” részesül:

Vargáné dr. Nagy Anikó főiskolai docens

• A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar Konzulens tanári elismerésben részesül:

Dr. Gortka-Rákó Erzsébet főiskolai tanárt, aki konzulense volt a „Kiváló diplomamunka” címet elnyert Kovács Krisztina diplomamunkájának.

Dr. Hegedűs Roland adjunktus, aki konzulense volt a „Kiváló szakdolgozat” címet elnyert Bakos-Karászi Alexandra Mária szakdolgozatának.

Dr. Mező Katalin adjunktus, aki konzulense volt a „Kiváló szakdolgozat” címet elnyert Molnár Alexandra szakdolgozatának.

Dr. Pető Ildikó főiskolai docens, aki konzulense volt a „Kiváló szakdolgozat” címet elnyert Szilágyi erika szakdolgozatának.

Dr. Soós Zsolt egyetemi docens, aki konzulense volt a „Kiváló diplomamunka” címet elnyert Rácz Réka diplomamunkájának.

• „A Debreceni Egyetem Kiváló Hallgatója” kitüntetésben részesül:

Polgár Lilla Csilla nappali tagozatos gyógypedagógia szakos hallgató: a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán tanúsított szorgalmas, egyenletes tanulmányi munkájáért, kimagasló szakmai érdeklődéséért.

• A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypeadgógiai Karán tanúsított szorgalmas, egyenletes tanulmányi munkájukért, kimagasló szakmai érdeklődésükért:

„Kiváló Óvodapedagógus jelölt” kitüntetésben részesül:

Ibányi-Póta Zsuzsanna levelező tagozatos óvodapedagógus szakos hallgató

„Kiváló Csecsemő- és kisgyermeknevelő jelölt” kitüntetésben részesül:

Kobezda Anita Hajnalka nappali tagozatos csecsemő- és kisgyermeknevelő szakos hallgató

„Kiváló Gyógypedagógus jelölt” kitüntetésben részesül:

Pozsa Andrea levelező tagozatos gyógypedagógia szakos hallgató

„Kiváló Szociálpedagógia mesterszakos jelölt” kitüntetésben részesül:

Rácz Réka levelező tagozatos szociálpedagógia mesterszakos hallgató

• A kari pályázatra benyújtott újszerű, aktuális témát feldolgozó szakdolgozatukért, valamint diplomamunkájukért „Kiváló Szakdolgozat”, valamint „Kiváló Diplomamunka” elismerésben részesülnek a következő hallgatók:

Bakos-Karászi Alexandra Mária nappali tagozatos csecsemő- és kisgyermeknevelő szakos hallgató

Kovács Krisztina  levelező tagozatos szociálpedagógia mesterszakos hallgató

Molnár Alexandra  nappali tagozatos gyógypedagógia szakos hallgató

Rácz Réka levelező tagozatos szociálpedagógia mesterszakos hallgató

Szilágyi Erika nappali tagozatos gyógypedagógia szakos hallgató

• „Rózsa Borka Alapítvány Díj”- ban részesül:

„Rózsa Györgyné óvónő (1920-1967) emlékére és hivatása tiszteletére férje és két fia alapítványt hozott létre 1990-ben. Azóta a szakmai kuratórium minden évben versenyt hirdet, amelyre az ország összes óvodapedagógus-képző intézménye egy-egy végzős hallgatót nevezhet.

A 2020/21-es tanévben a díjban a Debreceni Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar jelöltje, Koncz Petra Sára nappali tagozatos óvodapedagógus szakos hallgató dolgozatát emléklappal és könyvjutalommal díjazta a kuratórium.