FELHÍVÁS

A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar EFOP-3.4.3-16-2016-00021 „A Debreceni Egyetem fejlesztése a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében” projekt keretében angol szakmai műhelyt szervez, melyre várjuk az érdeklődő hallgatókat.

Kik jelentkezhetnek?
a GYGYK bármely hallgatója (nappali, levelező tagozat BA és MA), akik magas szintű angol nyelvtudással rendelkeznek

Feladat:
szakmai (pl. gyógypedagógia, szociálpedagógia, óvodapedagógia témájú) tanulmány részletének fordítása angolról magyarra, valamint szakmai videók fordítása, feliratozása. A munka egy része önállóan, otthon végezhető, a megbeszélések a webex felületen lesznek, előre egyeztetett időpontokban.

A műhelymunka ideje:
2021. június 1.- július 2.

Jelentkezés:
a nemesm@ped.unideb.hu címen a név, évfolyam, szak (és szakirány) megjelölésével.
A felmerülő kérdéseket is a fenti címre várom.

Jelentkezési határidő:
2021. június 1.

Üdvözlettel:
dr. Nemes Magdolna
adjunktus
DE GYGYK Társadalomtudományi Tanszék

Hajdúböszörmény, 2021. május 27.