Hírek | Debreceni Egyetem

Figyelem! Jelentkezés!
Ünnepélyes Diplomaosztó ünnepség
Információs workshop
A hátrányos helyzetűek segítése a vírushelyzet idején
FONTOS!
Tájékoztató a Tanévzárón való részvétellel kapcsolatban
Tanévzáró – újra a Stadionban
A Debreceni Egyetem idén is a Nagyerdei Stadionban rendezi diplomaosztóval egybekötött tanévzáró ünnepségét, a végzősök magas száma és a korlátozások miatt nem egy, hanem három időpontban.
Bábművészet a gyermeknevelésben
A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karának külső oktatási helyszíne lesz a debreceni Vojtina Bábszínház. A két intézmény között évek óta fennálló szakmai kapcsolat a szerdán aláírt együttműködési megállapodással tovább szélesedik a pedagógiai képzésben.
FELHÍVÁS
Tanévzáró ünnepség
Esély a nehéz sorsú hallgatóknak
A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán tartotta soron következő közgyűlését a Roma Szakkollégiumok Egyesülete. A találkozón a hátrányos helyzetű, roma hallgatók segítésének lehetőségeiről, a felzárkóztatás fontosságáról egyeztettek a résztvevők.
Kitüntetés
Miniszteri díj