Hírek

Gyerekek és közösségek jövőjét építhetik a legnagyobb hozzáértéssel mostantól azok a friss diplomás szakemberek, akik a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán szereztek végzettséget. Az újonnan avatott gyógy- és óvodapedagógusok, csecsemő- és kisgyermeknevelők, valamint szociálpedagógusok a pályán több évtizedet eltöltött egykori hallgatókkal közösen vehették át okleveleiket a kar hétfői ünnepségén.

2024. július 1. napján 10 óra

Oktatói-kutatói csereprogramok, valamint hallgatóik számára elérhető angol nyelvű képzési lehetőségek, rövid nyári programok, egy-két szemeszteres tanulmányok iránt érdeklődött pénteken a Debreceni Egyetemen öt amerikai egyetem küldöttsége. A delegáció három karon tett látogatást.

Tour2024

Nagyvárad – Székelyudvarhely - Kolozsvár (2024. május 27 - 29)

Professzori Teaház

A Gyermeknevelési és Gyógypedagógia Kar, valamint a Fogorvostudományi Kar egy-egy tehetséges kutatója mutatta be tudományos eredményeit hétfőn a Professzori Teaházban.