01

A 2022/23-as tanév első félévében az Erasmus+ program keretében öt külföldi hallgató tanult a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán.

1

A Debreceni Egyetemen belül működő DETEP a hallgatók tehetséggondozásának egyik legfontosabb színtere.

A bölcsődei zenei és vizuális nevelés új módszerei álltak a középpontban a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar szakmai tanácskozásán Hajdúböszörményben. A keddi rendezvényen a témák elismert képviselői tartottak tájékoztató előadásokat a térség kisgyermeknevelői számára.

1

2021. augusztus 31-ét követően záróvizsgát tett volt hallgatók számára.

1

Okeke Chidera Chidimma, a DE Népegészségügyi Kar hallgatója hazáját, Nigériát mutatta be.

1

A Helen Doron Nyelviskola vezetője, Sőrés Gabriella tartott bemutatót.

A művészeti nevelés lehetőségei a bölcsődében

kb

Új lapszám! Különleges Bánásmód folyóirat, 2022.8. (4).

A Könyvtár után a Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar is elnyerte a címet, amelyet akkor ítél oda a DEAC szabadidő szakosztálya, ha egy munkahelyi kollektíva három hónapban is a legaktívabbnak bizonyul.

A roma kulturális örökség iránt érdeklődő diákok mérték össze tudásukat pénteken a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán. A Lippai Balázs Roma Szakkollégium által szervezett Talentum versenyt követően pedig kulturális estet tartottak, ahol a felvidéki Bastyúr zenekar lépett színpadra.