A DE GYGYK oktatójának és hallgatójának alkotásai tekinthetők meg a XV. Egyetemi Képzőművészeti Tárlaton

2023.október 28-án került sor a KLTE Baráti Köre Egyesület rendezésében a XV. Egyetemi Képzőművészeti Tárlat megnyitójára az Élettudományi Galériában.

A kiállításon a Debreceni Egyetem képzőművészeti területen alkotó kollégáinak és hallgatóinak pályázat útján beküldött művei kerültek bemutatása, melyre a DEGYGYK részéről beválogatták Prém Vanda művésztanár Áramlás 1 című művét, valamint Komódi Viktória gyógypedagógus hallgató Gombacsalád képét. A kiállítás helyszíne: Élettudományi Galéria (Debrecen, Egyetem tér 1.)   A tárlat november 24-ig tekinthető meg. Gratulálunk az alkotóknak és további sikereket kívánunk!