A Gyógypedagógia szakos hallgatók 2023. május 5-én tanulmányi kiránduláson vettek részt Budapesten, aminek két szakmai programja volt.

Délelőtt a Csalogány Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, EGYMI, Kollégium és Gyermekotthon vendégei voltak, ahol az intézmény bemutatása után bejárhatták az épületet és bekukkanthattak egy-egy osztály munkájába.

Az iskola sportegyesülete szoros kapcsolatban van a Special Olympics Hungary szervezettel, amelyekről Oravecz Éva adott tájékoztatást és mutatott hangulatos rövid videókat.
Délután a Baltazár Szinház egyik előadását nézték meg (Segítség, segítek!), ami a közelmúlt világeseményét dolgozta fel. A darab a tartalma, a rendezés és a színészek játéka miatt maradandó élményt szerzett mindenki számára.

KÉPEK