MEGHÍVÓ

A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karának TDK fordulója, amelyen a 2019. tavaszán esedékes XXXIV. OTDK-ra lehet megszerezni az indulás jogát

2018. november 7-én 16.00-kor kerül megrendezésre a RIK 1-es teremben.

A kari fordulón előre láthatóan a következő előadások hangzanak el:

Bartha Erika:  Roma és nem roma családok nevelési szokásai és az óvodához fűződő kapcsolata (Vargáné Nagy Anikó)
Bihari Zsanett: Nyitottak-e a leendő pedagógusok az inkluzív nevelésre? A Debreceni Egyetem pedagógushallgatóinak vizsgálata (Kovács Edina)
Csercsa Zsuzsa: Az iskolai szociális munka aktuális problémái - online zaklatás (Galán Anita)
Molnár Fanni - A prevenció jelentősége a javítóintézeti nevelés vonatkozásában (Gortka-Rákó Erzsébet)
Princz Andrea: A közösségi szociális munka lehetőségei Kiskörén (Soós Zsolt)
Rácz Réka: Az internetfüggőség prevalenciájának vizsgálata egy debreceni szakgimnáziumban (Galán Anita)
Tóth Fanni: Óvodáskorú gyermekek motorikus képességeiknek összehasonlítása a rendszeres mozgás tükrében (Kőnig-Görögh Dóra)
Vajas Kitti: Iskolai bántalmazás a nevelők szemszögéből (Balázs-Földi Emese)

Minden érdeklődő hallgatót és oktatót szeretettel várunk! DE GyGyK - Hallgatói Tudományos Bizottság