Vöröskereszt Karácsony

2017. december 5-én immár 4. alkalommal szerveztük meg a Vöröskereszttel karöltve, a Családpedagógiai Egyesület és a Kiskerekes Cukrászda támogatásával karácsonyi ünnepségünket. A rendezvényen csaknem 70, hátrányos- és halmozottan hátrányos helyzetű hajdúböszörményi kisiskolást láttak vendégül karunk első- és másodéves szociálpedagógus, valamint roma szakkolis hallgatói. Az ünnepi alkalmon beszédet mondott Dr. Gortka-Rákó Ezsébet dékánhelyettes asszony, valamint Fórizs László alpolgármester, a Hajdúböszörményi Vöröskereszt elnöke is. A Bocskai Általános Iskola tanulóinak táncos műsora után a gyerekek kézműves foglalkozáskon és ügyességi vetélkedőkön vehettek részt. Ezt követően a kar hallgatóinak zenei kíséretével közös éneklés következett, amelyet meghallva a Mikulás is megérkezett, hogy átadja ajándékait a gyerekeknek. A jó hangulatú program végén a gyerekek ajándékokkal és élményekkel megrakodva indultak haza.