Alumni

Díszoklevél igénylés

A Debreceni Egyetem díszoklevelet adományozhat annak, aki 50 (arany), 60 (gyémánt), 65 (vas), 70 (rubin) évvel ezelőtt szerezte meg az oklevelét a felsőoktatási intézményben, vagy jogelőd intézményeiben és életpályája alapján közmegbecsülésre méltó. Karunk minden évben ünnepélyes keretek között a nyári diplomaosztó alkalmával adja át az egykori hallgatóinak a jubileumi díszoklevelet.

Kérjük, hogy a díszoklevél igényléséhez az alábbiakat legyen szíves részünkre postán (DE Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar Dékáni Hivatal 4220 Hajdúböszörmény, Désány I. u. 1-9.), vagy a titkarsag@ped.unideb.hu e-mail címre elküldeni:

• a díszoklevél igénylés nyomtatványt (mellékelve),
  • egy oldalnál nem hosszabb szakmai önéletrajzot, melynek tartalmaznia kell, hogy a jubiláns végzését követően hol, mettől-meddig és milyen beosztásban dolgozott. Kérjük, hogy amennyiben volt, a szakvizsgákat is tüntesse fel (szívesen vesszük anno és nemrégiben készült arckép fotóját vagy annak másolatát is),
  • a díszoklevél másolatát (ha már korábban kapott díszdiplomát, akkor annak a másolatát is).

Igénylési határidő: 2018.01.01 – 2018.04.30.

Egyéb tudnivalók

A diploma átadásáról az ünnepség időpontját megelőzően kb. egy hónappal korábban tájékoztatjuk az igénylőt. Ha a jubiláns az ünnepségen nem tudja személyesen átvenni díszoklevelét, akkor azt a részünkre megküldött felbélyegzett A4-es borítékban postán, a megadott értesítési címre megküldjük. Az átvétel módját kérjük a díszoklevél igénylésekor jelezni szíveskedjen.

Ezúton tájékoztatom, hogy a Debreceni Egyetem létrehozta Alumni Portálját, ahova bejelentkezhet, mint volt hallgató/dolgozó/oktató az alábbi

internetes címen a menüsor Tagsági regisztráció fülön, illetve kérelmezheti a Szolgáltatások fülön Díszoklevél kiválasztásával díszoklevelét is az ott leírtaknak megfelelően.

Lehetősége van a mellékelten csatolt „Debreceni Egyetem Alumni Regisztrációs Lap” kitöltésével papíralapon is regisztráltatni magát. A nyomtatványt aláírásával ellátva legyen szíves részünkre megküldeni a díszoklevél igénylésével együtt – s azt majd továbbítjuk az Alumnihoz.

Információ, segítség kérhető Bertalan Sándorné Dékáni Hivatal ügyintézőjétől az 52/229-559-es telefonszámon, vagy a titkarsag@ped.unideb.hu  e-mail címen.

Letölthető mellékletek