Erasmus+ részképzés Madridban

Guti Boglárka és Benes Rebeka a madridi Rey Juan Carlos Egyetemen tölti. Az első napok után Rebeka így számolt be élményeiről:

Nálunk már elkezdődött a tanítás, az óráink délután 15 és 19 óra között vannak. Eleinte nagyon furcsa volt, hogy egész nap angolul kell beszélni, mert az óráink is angolul vannak. Nagyon érdekes egy másik ország gyógypedagógiai rendszerét megismerni, például az Attention to Diversity and Educational Inclusion óra keretében.

A spanyol diákok és a tanárok is nagyon segítőkészek. Az ESN (Erasmus Student Network) rengeteg programmal készül nekünk, az első egy kis kávézós, beszélgetős délután volt Madrid egyik kulturális központjában. Nagyon jó a különböző országokból származó diákokat megismerni, akik ugyanabban a cipőben járnak, mint mi, egyből rengeteg közös témánk van.

Ha téged is érdekel az Erasmus, keresd a kari koordinátort, Nemes Magdolnát a nemesm@ped.unideb.hu címen.