20.

2019. július 13-án tartották a főiskolán, az 1999-ben végzett óvodapedagógusok a 20. évfordulós találkozójukat. Az évfolyam - találkozóra harmincan jöttek el- a végzett kilencvenből- köztük egy óvóbácsi is. A résztvevők közül 23-an ma is óvodapedagógusként dolgoznak. Sajnos egy társuk már csak a felhők közül figyelhette őket. A találkozó nagyon jó hangulatban telt. A résztvevők abban állapodtak meg, hogy öt év múlva újra találkoznak, reményeik szerint nem kevesebben, hanem többen!

„Mert az ember –ezt egyre inkább hiszem - csak annyira ember, amennyire meg tudja őrizni a lelke egy zugában az örök gyermeket!”

/Márai Sándor: A bűvész/

Köszönettel tartozunk a DE-GYGYK dolgozóinak, DR. Bálint Péter dékán úrnak és Kovács Editnek (étterem) a lehetőségért, a segítségért!