Kedves Kolléga!

A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kara tisztelettel meghívja nemzetközi tudományos konferenciájára. A KIHÍVÁS ÉS/VAGY ESÉLY - A ROMÁK INTEGRÁCIÓJA EURÓPÁBAN című konferenciát hagyományteremtő célzattal rendeztük meg 2017. márciusában.

Felgyorsult, polifonikus világunkban nagyívű társadalmi változásoknak lehettünk szemtanúi az elmúlt öt évben, amely a témával foglalkozó kutatókat is komoly kihívások elé állította. Ebből az alapkoncepcióból kiindulva, újból lehetőséget szeretnénk biztosítani, a nagy érdeklődésnek és sikernek örvendő szakmai tanácskozásra.

Dátum:
2022. november 11.

Helyszín:
Debreceni Egyetem, Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar, Hajdúböszörmény, Désány István út 1-9.

Szervezők:
Prof. Dr. Biczó Gábor, a konferencia főszervezője