Diplomaosztó ünnepség

Gyógypedagógia alapszakon 111 fő, óvodapedagógus alapszakon 70 fő, óvodapedagógus alapszak nemzetiségi szakirányon 24 fő, szociálpedagógia alapszakon 16 fő, szociálpedagógia alapszakon – a beregszászi képzési helyen – 14 fő, csecsemő- és kisgyermeknevelő alapszakon 28 fő, romológia alapszakon 2 fő, szociálpedagógia mesterszakon 14 fő, szakirányú továbbképzési szakon 91 fő, azaz összesen 370 fő vehette át oklevelét.

Dr. Harsányi Endre rektorhelyettes úr a Debreceni Egyetem Tehetséggondozó Programjában való sikeres részvételért „DETEP Oklevelet” adott át az alábbi hallgatóknak:

• Bulyáki Evelin Szabina nappali tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató
  • Berecz Réka nappali tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató
  • Cservenák Krisztina nappali tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató
  • Hrubóczki Orsolya nappali tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató
  • Kajdi Dóra Katalin nappali tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató
  • Kocsis Nóra nappali tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató
  • Mándoki Réka levelező tagozatos szociálpedagógi mesterszakos hallgató
  • Nyilas Krisztina nappali tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató
  • Zsemján Eszter nappali tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató

Csont István a Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat elnöke a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán tanúsított szorgalmas, egyenletes tanulmányi munkájáért, kimagasló szakmai érdeklődéséért „A Debreceni Egyetem Kiváló Hallgatója” kitüntetésben részesítette Kovácsné Nyitrai Anikó levelező tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgatót.

A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar Hallgatói Önkormányzatban vállalt kiemelkedő munkáért, valamint az egyetem közéletében kifejtett aktív tevékenységért a „Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat Elnökségének Elismerő Oklevele” kitüntetésben részesült Brezóczki Eszter nappali tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató, Encsi Dorottya nappali tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató és Török Ádám levelező tagozatos szociálpedagógia alapszakos hallgató.

Dr. Gortka-Rákó Erzsébet dékán asszony az alábbi kitüntetéseket adta át:

• A kar tudományos, oktató és nevelési tevékenységét, különösen a gyógypedagógia alapszakos hallgatók szakmai gyakorlatát nagy mértékben elősegítő támogatásáért „A Hajdúböszörményi Felsőoktatásért Emlékérem” elismerésben részesült:
    • Kovács Anikó Gyöngyi Debreceni Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium intézményvezetője;
    • Pappné Gyulai Katalin a Debreceni Tankerületi Központ igazgató asszonya.

• „A Kar Kiváló Dolgozója” kitüntetésben részesült: Bujdosóné dr. Papp Andrea főiskolai docens, a Kommunikáció, Irodalom, Dráma tanszék vezetője.

•  „Dékáni Elismerő Oklevélben” részesült: Dr. Nagy Éva Annamária dékáni hivatalvezető.

• A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar Konzulens tanári elismerésben részesítette:
    • Dr. Hegedűs Roland adjunktust, aki konzulense volt a „Kiváló szakdolgozat” címet elnyert Juhász Anna szakdolgozatának;
    • Dr. Pálfi Sándor főiskolai tanárt, aki konzulense volt a „Kiváló szakdolgozat” címet elnyert Kupa Judit szakdolgozatának;
    • Dr. Pető Ildikó főiskolai docenst, aki konzulense volt a „Kiváló szakdolgozat” címet elnyert Gere Hajnalka szakdolgozatának;
    • Dr. Rábai Dávid adjunktust, aki konzulense volt a „Kiváló szakdolgozat” címet elnyert Ráczné Pipó Erika szakdolgozatának;
    • Dr. Soós Zsolt egyetemi docenst, aki konzulense volt a „Kiváló diplomamunka” címet elnyert Cseke Tünde Andrea szakdolgozatának;
    • Vargáné dr. Nagy Anikó főiskolai docenst, aki konzulense volt a „Kiváló szakdolgozat” címet elnyert Tóth-Nagy Lilla szakdolgozatának.

• A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán tanúsított szorgalmas, egyenletes tanulmányi munkájukért, kimagasló szakmai érdeklődésükért

„Kiváló Gyógypedagógus jelölt” kitüntetésben részesült    Takács Bernadett nappali tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató.

„Kiváló Óvodapedagógus jelölt” kitüntetésben részesült Encsi Dorottya nappali tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató

„Kiváló Szociálpedagógus mesterszakos jelölt” kitüntetésben részesült Cseke Tünde Andrea levelező tagozatos szociálpedagógia mesterszakos hallgató

• A kari pályázatra benyújtott újszerű, aktuális témát feldolgozó szakdolgozatukért, valamint diplomamunkájukért „Kiváló Szakdolgozat”, valamint „Kiváló Diplomamunka” elismerésben részesültek a következő hallgatók:

Gere Hajnalka nappali tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató

Juhász Anna levelező tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató

Tóth-Nagy Lilla nappali tagozatos gyógypedagógia alapszakos hallgató

Kupa Judit levelező tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató Ráczné Pipó Erika levelező tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató

Cseke Tünde Andrea levelező tagozatos szociálpedagógia mesterszakos hallgató

• A Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karon tanúsított kiemelkedő tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért „Marjai Márton Emlékére” díjban részesült Kökényesi Orsolya Ilona nappali tagozatos óvodapedagógus szakos hallgató.

•  „Rózsa Borka Alapítvány Díj” elismerésben részesült Nyilas Krisztina nappali tagozatos óvodapedagógus alapszakos hallgató.

Képek az eseményről: https://unideb.hu/photoalbum/album?id=r3691422