EECERA 2018 Hallgatói beszámoló

EECERA 2018 hallgatói élmények

Megtiszteltetés volt számunkra, hogy e jelentős, világszínvonalú konferencián részt vehettünk. Bár már korábban is volt alkalmunk részt venni a kar, illetve az egyetem által szervezett konferenciákon, mint önkéntesek, mégis egy közel ezerfős rendezvény lebonyolítása hatalmas kihívást és élményt jelentett mindannyiunk számára. Új emberekkel ismerkedhettünk meg, legyen szó résztvevőkről, vagy más önkéntes hallgatókról. Számos országból érkeztek vendégek, akiknek segíthettünk az egyetem hatalmas épületében való tájékozódásban, valamint a kulturális aktivitások lebonyolításában. A résztvevők elkészíthették a saját bábjukat, igény szerint kisebb-nagyobb segítséget nyújtottunk ötleteik megvalósítása érdekében. Öröm volt látni a sok-sok tevékenykedő kezet, és az egymást segítő alkotót. Emellett angol nyelvtudásunk is fejlődhetett a konferencián résztvevőkkel való kommunikáció során. Végül, de nem utolsó sorban, lehetőségünk volt rá, hogy mi magunk is beülhessünk egy-egy előadásra, megtekinthessük a kiállításokat, posztereket, amelyeket biztosan hasznosítani fogunk későbbi munkánk során.

Antal Viktória, Erdélyi Amina, Földes Fruzsina, Für Dóra, Tóth Fanni, Vodila Gréta, Özgecan Özen