Előadás

2019. április 14-20. között a törökországi Samsun város Ondokuz Mayis University különböző karaival való kapcsolat felvétel lehetőségeiről tárgyaltam a rektorhelyettessel, a Bölcsész Kar dékánjával, az Erasmus Iroda vezetőjével, illetve a Gyógypedagógiai Intézet vezetőjével.

A tárgyalások során megegyeztünk abban, hogy mind a tanár, mind a diákcsere programban emelni kell a létszámot, illetve az OMU rektora kezdeményezi a DE rektoránál a kapcsolat egyetemi szintre való emelését, hogy minél több kar részt vehessen a két egyetem közös projektjeiben.

Előadás keretében bemutattam a DE GYGYK szervezeti egységeit, oktatási és kutatási tevékenységét, a tehetséggondozást, illetve a határon túli képzéseinket.

Prof. Dr. Bálint Péter

dékán