FODISZ 10

"FODISZ 10" Jubileumi Tanévnyitó Ünnepség keretében a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége (FODISZ) és a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar  kizárólagos együttműködési megállapodást írt alá 2018. 09. 21-én, melynek célja, hogy a szerződő felek a "Korai fejlesztést támogató preventív kommunikáció és felmérés" című projekttervében leírtakat megvalósítsák az Egyetem, azon belül a Kar kizárólagos egyetemi szakmai közreműködésével. Az elkészült Korai fejlesztést támogató preventív kommunikáció és felmérés projekt szakmai tartalma a köznevelést ellátó önkormányzati, állami, egyházi óvodákban, Egységes Módszertani Intézményekben országosan bevezetése kerüljön, szakmai konferenciákon történő bemutatást követően.