I. helyezés

Nagy örömünkre szolgál, hogy karunk gyógypedagógus III. Éves hallgatói Magyar Egyetemi- Főiskolai Szövetség rendezésében a BEAC-on Országos I. Helyezettei lettek! Igazán egy különleges eseményen vettünk részt! Gratulálunk a hallgatóknak, akik szívvel lélekkel játszottak!

Hallgatók névsora: Poncsák Fanni, Tahirák Erzsébet, Beatrix Csaba, Virág Barbara, Pózer Fruzsina Mónika (Majzik Zsolt-ő volt a pesti látássérült játékosunk és front emberünk) Oktató, kísérő: Laoues-Czimbalmos Nóra

A MEFS által 2021/2022. tanévben meghirdetett egyetemi – főiskolai országos csörgőlabda bajnokság célja volt, hogy eldöntse a bajnoki címeket, lehetőséget adjon az integrált sportolásra, népszerűsítse a csörgőlabda sportágat, továbbá közvetett módon elősegítse a felsőoktatási fogyatékos sport fejlődését, illetve a mérkőzések nézőinek kulturált szórakoztatása. A bajnokság helyszíne Budapesten volt a Tüskecsarnokban.