Juhászné Fazekas Zsuzsa, DMJV Család- és Gyermekjóléti Központ, óvodai és iskolai szociális segítők szakmai koordinátora volt a vendége a Szociálpedagógia Műhelynek

2023. március 29-én került megrendezésre a szociálpedagógia BA szak hallgatóinak szakmai gyakorlatát biztosító szociális intézmények és a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar Szociálpedagógia Tanszékének találkozójára.

A szociálpedagógiai műhelymunka célja a Szociálpedagógia Tanszék oktatói és hallgatói, valamint a szociális intézményekben dolgozó tereptanárok közötti kapcsolat és együttműködés erősítése. A Műhelymunka keretében Juhászné Fazekas Zsuzsa, a debreceni Család- és Gyermekjóléti Központ óvodai és iskolai szociális segítők szakmai koordinátora bemutatta az intézmény működését és szolgáltatásait, illetve beszélt a 2018 január 1-jétől működő óvodai és iskolai szociális segítői tevékenység eddigi tapasztalatairól.

Fotók