Látogatás

A Helen Doron Nyelviskola vezetője, Sőrés Gabriella tartott bemutatót.

2022. november 22-én a debreceni Helen Doron Nyelviskola vezetője, Sőrés Gabriella a Playful English/Játékos angol kurzus keretein belül a korai angolnyelv-oktatásról és a Helen Doron Early English módszerről tartott bemutatót a Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar Erasmus hallgatóinak. Egy héttel később Kedves Beatrix óvodapedagógus, logopédus (volt DE GYGYK-hallgató) a Helen Doron Nyelviskola tanára workshopot vezetett a hallgatóknak. A spanyol és kazak hallgatók lelkesen végezték az órai feladatokat, örömmel vettek részt a közös munkában. A közös munka decemberben nyelviskolalátogatással folytatódik.

A HDEE Debrecen nem titkolt célja, hogy találjanak olyan hallgatókat, akik szívesen tanítanak kisgyermekeket angolul. A jelentkezéseket a helendoron@angoldebrecen.hu címen várják.