Mentorkonferencia a karon

Karunkon minden évben megrendezésre kerül a III. évfolyamos, nappali tagozatos óvodapedagógus hallgatók és mentoraik részére a Mentorkonferencia. Idén több mint 130 fő résztvételével került megszervezésre az esemény, ahol szaktanáraink tartottak a részvevőknek szakmai előadásokat a témában. Az eseményt Dr. Gortka-Rákó Erzsébet dékán nyitotta meg. A Dékány asszony hangsúlyozta a gyakorlat és a mentori munka fontosságát és megköszönte a résztvevők munkáját. A nap további részében Dr. Pálfi Sándor, Prém Vanda, Bujdosóné dr. Papp Andrea, Tamásiné dr. Dsupin Borbála, Dr. Rábai Dávid, Laoues-Czimbalmos Nóra és Vargáné dr. Nagy Anikó - aki a rendezvény háziasszonya is volt - szakmai előadásokkal segítették a hallgatók és a mentor óvodapedagógusok közös munkáját. A rendezvény fontos része volt a gyakorlattal kapcsolatos tájékoztatás, ahol a hallgatók információt kaphattak a gyakorlattal részleteiről, ami kiemelten fontos része a képzésnek.