Program az óvodában

A Debreceni Egyetem Gyakorló Óvodája a „Fuss az egészségedért” figyelemfelhívó futást szervezett, melynek célja az egészséges életmód népszerűsítése. Óvodánk több éve nagy hangsúlyt fektet az egészség megőrzésére az egészségtudatos magatartás kialakítására. A jó hangúlatú bemelegítésről karunk oktatója Czimbalmos-Laoues Nóra gondoskodott. 

A program sikeres megvalósításában a segítségünkre voltak:

~ Közterület – felügyelet (Balogh Csaba)

~ Mezőőrség

~ Hajdúböszörményi Rendőrkapitányság

~ Hajdúböszörményi Polgármesteri Hivatal ~ Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály

Köszönjük szépen a munkájukat a jövőben is számítunk rájuk!

A rendezvényen nagy lelkesedéssel vettek részt a városi iskolák képviseletében az Eötvös iskola, Bocskai iskola, Bethlen iskola, Baltazár iskola, (volt óvodásaink) Veress Ferenc Szakképző Iskola tanulói.

A gyerekek nagy izgalommal készültek erre a napra, ahol a kicsik és a nagyok egyaránt teljesítették a kijelölt távot az óvodánk dolgozóinak kíséretében.

Büszkék vagyunk!

Köszönjük a lakosság megértését, együttműködését!

Legutóbbi frissítés: 2022. 07. 22. 13:59