VII. Különleges Bánásmód Nemzetközi Interdiszciplináris Konferencia - Meghívó

2022.04.08-án megrendezésre kerül a "VII. Különleges Bánásmód Nemzetközi Interdiszciplináris Konferencia" a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar valamint a Különleges Bánásmód Interdiszciplináris Szakmai Lap szervezésében.

A konferencia megvalósításának helyszíne: online tér.
A konferencia nyelve: angol, magyar.

A konferencia a következő témák köré rendeződik:

1. Korszerű logopédiai és nyelvészeti kutatások, módszerek, jó gyakorlatok
2. Gyógypedagógia
3. A tehetséggondozás elméleti és gyakorlati megközelítései
4. Fejlesztési lehetőségek az óvodában és az iskolában
5. A különleges bánásmód szociálpedagógiai vonatkozásai
6. Kutatás közben (betekintés a Tehetséggondozó Programokban résztvevők/ PhD hallgatók munkásságába)

Nagy örömünkre szolgálna, ha megtisztelné a rendezvényünket jelenlétével,  illetve magyar vagy angol nyelvű előadásával.

A  jelentkezési lap linkje:

A konferencián való részvétel ingyenes.
A konferenciával kapcsolatos információk és a konferencia részletes programja a jelentkezés lezárása után kerül kiküldésre.

Várjuk szeretettel Önt és munkatársait!

A konferencia szervezői

Dear Colleague, On behalf of the Institute of Special Education of the Faculty of Education for Children and Special Educational Needs of the University of Debrecen, (Hungary) and the Editorial Board of the online journal Különleges Bánásmód [Special Treatment] (Debrecen) we kindly invite you to our International Scientific Conference. Date of the conference:  08 April 2022 Conference venue: online Official languages of the conference: Hungarian and English. Topics: 1. Modern logopedic and linguistic research, methods, good practice 2. Special Education 3. Theoretical and Practical Approaches to Talent Development 4. Opportunities for Development in Preschool and School 5. Social Pedagogical Aspects of Special Treatment 6. During research (insight into research such as Talent Management Programme, Students’ Scientific Association, PhD research) The link for registration is:

Application deadline: We invite abstracts by 18 March 2022. We will inform applicants concerning the acceptance of their abstracts by 20 March 2022.

Participation is free.

We are waiting for you and your colleagues at this conference!​

Conference Organizers